Product Details
General Information
| Board Material | Plastic |
| Product Color | Black |
| Sheet Standard | Letter |
| Sheet Size | 8 1/2" Width x 11" Length |
| Width | 9" |
| Product Name | Storage Clipboard |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | Business Source |
| Length | 13" |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Product Information
| Brand | Business Source |
| Type | Storage Clipboard |
Overview
Plastic storage clipboard offers a sturdy writing surface and internal storage for writing on-the-go. Chrome clip with black plastic protectors on the corners safely secures letter-size documents on the top surface. Stow important documents and extra writing utensils inside.
From the Manufacturer
Also Consider
Also Consider
-
Product Code: SAN30001B16 Stock Available
-
Product Code: BSN117B14LB8 Stock Available
-
Product Code: SAN815059 Stock Available
-
Product Code: BSN8100211 Stock Available
-
Product Code: SAN3005139 Stock Available
-
Product Code: BICGSM609BK15 Stock Available
-
Product Code: ABFTC470534 Stock Available
Alternative Products
Also Consider
-
Product Code: SAN30001B16 Stock Available
-
Product Code: BSN117B14LB8 Stock Available
-
Product Code: SAN815059 Stock Available
-
Product Code: BSN8100211 Stock Available
-
Product Code: SAN3005139 Stock Available
-
Product Code: BICGSM609BK15 Stock Available
-
Product Code: ABFTC470534 Stock Available