Product Details
General Information
| Assembly Required | Yes |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Width | 42" |
| Product Name | 48" Training Table Modesty Panel |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Depth | 3" |
| Country of Origin | China |
| Compatibility |
Lorell Training Tables |
| Limited Warranty | 5 Year |
| Manufacturer | Lorell |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Panel |
Overview
Modesty panel completes rectangular Lorell Training Tables that offer convenient configurations for your training needs. Perforated, steel modesty panel mounts directly onto rectangular laminate tabletops with no grommets. Oversized wire channel allow wires to pass through the bottom of the panel. Tops and bases are ordered separately.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.