Product Details
General Information
| Product Color | White |
| Product Material | Metal |
| Product Name | Perforated Magazine Holder |
| Width | 3.8" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Depth | 9.6" |
| Country of Origin | China |
| Assembly Required | No |
| Height | 12.2" |
| Manufacturer | U Brands |
| Manufacturer Website Address | http://www.ubrands.com |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Overview
Upgrade your mesh desktop accessories with the Perforated Collection for an elevated spin on organization. Perforated Metal Magazine Holder features a durable, heavyweight metal construction. It keeps files, magazines and catalogs neatly tucked away. Easy-grab cutout allows quick rearranging.
From the Manufacturer
Also Consider
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.